تماس با دفتر فروش کارخانه

لیست مقالات

بالابر آکاردئونی

بالابرهای آکاردئونی یا قیچی با بازوهایی از جنس پروفیل آهن ساخته شده است که با کمک جکهای هیدرولیکی که از وسط به بازوها متصل شده است عمل باز و بسته را توسط موتور و پمپ هیدرولیکی انجام میدهد. بالابرهای آکاردئونی دارای مزایایی میباشند که اختصارا به توضیح در مورد آنها میپردازیم:

ادامه مطلب ...

پیدایش بالابر

ادامه مطلب ...

آلومینیوم آنادایز شده

ادامه مطلب ...

بالابرهای هیدرولیکی

نحوه عملکرد کلی سیستم های هیدرولیکی تحت فشار نهادن یک سیال مانند روغن و هدایت آن توسط پمپ هیدرولیکی به جک هیدرولیکی و حرکت رو به بالای جک میباشد. در کل جکها در دو مدل ساده و تلسکوپی میباشد.

ادامه مطلب ...

شیر کنترل پایلوت دار در بالابر و آسانسور های هیدرولیکی

سامانه آسانسور هیدرولیک با سایر سامانه های هیدرولیک صنعتی دارای تفاوت های عمده ای در اجزای تشکیل دهنده هستند. اگر چه ماهیت اصلی تمام سامانه های هیدرولیک با هم تفاوت خاصی ندارند. در تمامی بالابر های هیدرولیکی، شیر هیدرولیک وظیفه اصلی کنترل عملگرهای مختلف را بر عهده دارد و اصولا نقش بسیار با اهمیتی را ایفا میکند.

ادامه مطلب ...

چگونگی نگهداری سیستمهای هیدرولیکی

طراحی بسیاری از سیستمهای هیدرولیکی بدون توجه به روش نگهداری سیستم در هنگام کار صورت می گیرد. زیرا غالبا هزینه های اولیه بدون در نظر گرفتن هزینه های نگهداری کاهش می یابند. بنابراین، این امکان وجود دارد که در سیستم طراحی شده: فیلتر شدن در سیستم ناکافی باشد. تعداد نقاط لازم برای آزمایش کافی نباشد. وسایل لازم برای بررسی و ارزیابی سایش موجود نباشد. شیرها و سایر اجزا در مکانهای دسترسی ناپذیر نصب شده باشند. لازم باشد تا مخزن روغن را قبل از امتحان یا تعویض کردن قطعات مشخصی تخلیه کرد.

ادامه مطلب ...

شیر کنترل حرکت سوپاپ دار بالابر و آسانسور هیدرولیکی

در شیرهای کنترل پایلوت حرکت رو به بالای انواع بالابر و آسانسور هیدرولیکی به وسیله این شیرها انجام میشود. برخی روابط لازم برای طراحی چنین شیرهایی را استخراج کردیم اما با اینکه ساختار چنین سیستمی نسبتا پیچیده است به جز در سرعت های پایین عملکرد خوبی ندارد.

ادامه مطلب ...

شیر کنترل با سیستم جبران ساز فشار

در هنگام شروع حرکت آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی فشار خروجی پمپ و فشار خروجی شیر کنترل (باز) صفر است، در نتیجه مسیر جبران ساز تحت تاثیر نیروی فنر کاملا باز است.

ادامه مطلب ...

سامانه های پایش هیدرولیکی

در این سیستم در بالابر هیدرولیکی ذاتا یک باز خورد وجود دارد که بیشتر اثرات تغییر ویسکوزیته را حذف می کند. موتور پایلوت موتوری پله ای با توان پایین با یک اتصال رزوه ای به اسپول شیر کنترل که هم حرکت طولی آزاد و هم چرخش دارد متصل است.

ادامه مطلب ...

پمپ های هیدرولیک

اولین نکته در انتخاب پمپ هیدرولیک آسانسور لزوم جابجایی مثبت و حجم ثابت پمپ است. کنترل هیدرولیکی آسانسور یک مسئله کنترل جریان با فشار متغیر است. بنابراین لازم است که پمپ جریان لازم را بدون توجه به فشار تامین کند.

ادامه مطلب ...

ترمز و شیرهای ایمنی در بالابر هیدرولیکی

جلوگیری از افزایش بیش از حد سرعت در سامانه با اتصال مستقیم به گونه ای می توان گفت آسانسور هیدرولیکی یک بالابر ساده است که در هنگام حرکت رو به بالا جریان انرژی به سمت سیستم است، یعنی چه در هنگام حمل بار اسمی چه زمانی که کابین خالی است سیستم هیدرولیکی یک آسانسور در پایین ترین نقطه مسیر در مقایسه با همین سیستم در زمانی که آسانسور در طبقات بالا قرار دارد سطح انرژی کمتری دارد. این شرایط برعکس سیستم های کششی است. به علت وجود جرم متعادل کننده کادر وزنه یک کابین خالی بالابر در پایین ترین نقطه نسبت به کابین خالی بالابر در طبقات سطح انرژی بیشتری دارد.

ادامه مطلب ...

آسانسور فضایی

تا حالا چند طبقه با آسانسور جابه جا شدیده اید؟ 5 طبقه؟ 10 طبقه؟ یا شاید هم 20 طبقه؟آیا به این موضوع فکر کرده‏اید که سوار یک آسانسو شوید و سر از مریخ در بیاورید!!چی؟! غیرممکنه؟ شبیه به داستان‌های علمی تخیلی است؟ رفتن به فضا با آسانسور ممکن است داستانی علمی ـ تخیلی جلوه کند، اما دانشمندان در حال بررسی این پروژه هستند.

ادامه مطلب ...

سامانه ایمنی هیدرولیک بالابر

شیر کنترل فشار حد پایین/ سوئیچ شل شدن طناب های نیوز در سیستم آسانسور و بالابر هیدرولیک با اتصال غیر مستقیم، اگر به علت اختلالات عملکردی خاصی میله جک از مجموعه کابل تعلیق جدا شود، کابین بالابر هیدرولیکی از حرکت به سمت پایین منع می شود. واضح است که این یک وضعیت خطرناک است، مخصوصا اگر پاراشوت به جای گاورنر با یک کابل ایمنی تحریک شود خطر بیشتری ایجاد می شود چرا که ممکن است کابل تعلیق شل شود.

ادامه مطلب ...

آکومولاتور

مسئله افت فشار ناگهانی در سامانه یک آسانسور هیدرولیکی همواره جزو مسائل مهمی است که ذهن طراحان را به خود مشغول می سازد. تغییرات فشار ناگهانی در هر سامانه هیدرولیکی بالابر منجر به ایجاد شوک به سیستم می شود و حرکت نرم و روان آسانسور را دستخوش تغییرات می کند آکومولاتور وسیله ای است ساده که می تواند برخی از این نوسانات را جبران نموده و به روانی حرکت آسانسور کمک می کند.

ادامه مطلب ...

ابزارهای پایش و اندازه گیری

در هر سامانه ای برای اطمینان از صحت عملکرد از باز خورد خود سامانه استفاده می شود. در سامانه های بالابر هیدرولیک نیز از انواع ابزارهای اندازه گیری برای کنترل و اطمینان در صحت عملکرد سامانه استفاده می شود. اگر چه سامانه های آسانسورهای هیدرولیکی عموما توسط تابلو های کنترل الکترونیک هدایت می شوند. ولی باز هم برخی از پارامترهای سامانه با ابزارآلات معمول مورد استفاده و در سیستم های بالابر هیدرولیکی پایش می شود.

ادامه مطلب ...

بوستر بالابر

عملکرد تقویت کننده های فشار در بالابر تقویت کننده فشار، یا بوستر، قطعه ای است که برای ایجاد فشاری بیشتر از استاندارد سیستم بالابر، مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...

فیلتر ها

عملکرد فیلتر ها میزان پاکیزگی سیال هیدرولیک در بالابر، یک عامل مهم در عملکرد درست و دوام قطعات است. بعضی از قطعات سیستم بالابر مانند پمپ و موتور در مقابل آلودگی و ذرات خارجی خیلی حساس هستند. اگر سیال هیدرولیک، در حد تعیین شده توسط طراح و سازنده سیستم، پاکیزه نباشند، در قطعات مختلف بالابر سایش و نشتی ایجاد شده و بازده کل سیستم افت می کند. ریشه اصلی بسیاری از عیوب در سیستم های هیدرولیک بالابر را می توان در آلودگی سیال جستجو کرد.

ادامه مطلب ...

کولر و هیتر بالابر

کولر در بعضی سیستم ها، حرارت تولید شده زیاد است به طوری که انتقال این حرارت به محیط از طریق دیواره های مخزن ممکن نیست. در چنین سیستم هایی باید از مبدل های حرارتی استفاده کرد تا دمای سیال ورودی پمپ از حداکثر 60 درجه سانتیگراد فراتر نرود. دو نوع مبدل حرارتی در سیستم های هیدرولیک استفاده می شود: هوا - خنک و آب – خنک. مبدل حرارتی هوا – خنک شبیه رادیاتور اتومبیل است و برای خنک کردن بهتر آن ممکن است از یک پروانه نیز کمک گرفته شود.

ادامه مطلب ...

مخزن هیدرولیک بالابر

از مخزن هیدرولیک بالابر برای ذخیره کردن سیال هیدرولیک در سیستم استفاده می شود. علاوه بر ذخیره کردن سیال، مخزن هیدرولیک بالابر وظایف مهم دیگری نیز به عنوان قسمتی از یک مدار بر عهده دارد

ادامه مطلب ...

مبانی هیدرولیک

امروز انتقال و کنترل توان توسط سیال تحت فشار به صورت روز افزونی در تمام شاخه های صنعت در حال گسترش است. سیستمهای سیال تحت فشار به دو دسته اصلی پنوماتیکی و هیدرولیکی تقسیم می شوند. در سیستمهای پنوماتیکی از هوای فشرده و در سیستمهای هیدرولیکی از روغن یا سایر مایعات به عنوان سیال استفاده می شود.

ادامه مطلب ...

ذخیره سازی و انتقال سیالات

سیالات هیدرولیکی باید در اتاقی تمیز و با تهویه مناسب طبق استانداردهای ایمنی نگهداری شوند. با این وجود اگر ذخیره سازی در محوطة آزاد در بشکه های سر بسته اجتناب ناپذیر باشد، موارد احتیاطی زیر باید مورد توجه قرار گیرند: بشکه ها باید توسط طوق با بسته بندیهای چوبی دور زمین و به پهلو نگهداری شوند تا از زنگ زدن سطوح زیرین جلوگیری شود. بشکه ها را نباید مستقیماً بر سطوح آجری که خورندة فلزات هستند، روی هم چید.

ادامه مطلب ...

انواع پمپ های هیدرولیک بالابر

برای ایجاد جریان سیال در هر سیستم بالابر هیدرولیکی از پمپ استفاده می شود. پمپ در اصل فشار سازی نمیکند بلکه بر نیروی مقاومت سیال مدار غلبه می کند. به طور کلی پمپ ها به دو دسته اصلی جابجایی مثبت و غیر مثبت تقسیم می شوند.

ادامه مطلب ...

مفهوم عیب یابی بالابر

عیب یابی منطقی یک تکنیک تشخیصی است که طی آن تمام نشانه ها باید به دقت در نظر گرفته شوند به طوری که عیب بالابر در بخش خاصی از مدار محدود شود.

ادامه مطلب ...

از بالابر ارشيمدس تا آسانسورهاي نوين

با توجه به افزايش جمعيت شهري در جهان و بلندترشدن ساختمان‌ها، نقش آسانسورها ,و بالابر هر روز پررنگ‌تر از قبل مي‌شود.تاريخچه پيدايش آسانسور و بالابر هیدرولیکی كه از ابتدايي‌ترين ماشين‌هاي ساخت بشر محسوب مي‌شود، به ۲۵۳ سال پيش از ميلاد مسيح بازمي‌گردد. ارشميدس وسيله‌اي شبيه به آسانسور اختراع كرد كه قابليت حمل يك نفر را براي ارتفاعات نه‌چندان بلند داشت.

ادامه مطلب ...

برنامة نگهداری جاری بالابر

وظایف اپراتور (حین کار با سیستم باید اجرا شود): بررسی چشمی سیستم در مورد آسیب دیدگی و نشتی لوله ها، اتصالات و تجهیزات بررسی چشمی سطح سیال در مخزن و شرایط آن بررسی چشمی فشارهای کاری سیستم و شاخصهای وضعیت فیلتر بررسی حفاظها بررسی عملکرد سیستم و کار ایجاد شده

ادامه مطلب ...

ایمنی و دستورالعمل جک پالت

ادامه مطلب ...

نوسازی بالابر در شرکت آسیابرج

ادامه مطلب ...

طراحی بالابرهای هایبرید

ادامه مطلب ...

بالابر خانگی باعث ارتقاء سطح کیفی زندگی

ادامه مطلب ...

کاربرد بالابر فروشگاهی

ادامه مطلب ...

ویژگی های برتر بالابرهای سیزری نسبت به بالابرهای دکلی

ادامه مطلب ...

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.