تماس با دفتر فروش کارخانه

عدم ترخیص بالابر آتش نشانی

نبود مجوز ثبت سافرش

گمرک: جرثقيل آتش نشاني مجوزثبت سفارش ندارد

گمرک ايران در واکنش به انتشار خبري مبني بر توقيف يک دستگاه جرثقيل بالابر آتش نشاني در گمرک، اعلام کرد که اين محموله مجوز ثبت سفارش ندارد.

هفته گذشته برخي رسانه ها از توقيف يک دستگاه جرثقيل با بالابر ?? متري که مناسب آتش سوزي براي برجهاست، خبر دادند و اعلام کردند که اين محموله ماههاست در گمرک توقيف شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاين به نقل از ايرنا، پيگيري ها نشان مي دهد گمرک بايد پس از اخذ مجوز نسبت به ترخيص کالا اقدام کند اما صاحب کالا نتوانسته است مجوز ثبت سفارش را اخذ کند.

علت اين موضوع بر اساس توضيحات کارشناسان گمرک، موافقت نکردن نمايندگي شرکت اسکانيا با ارائه مجوز به صاحب کالا بوده است.

بر اين اساس اگر واردکننده بتواند مجوز ثبت سفارش را اخذ و به گمرک تحويل دهد، مشکل ترخيص اين جرثقيل پس از پرداخت حقوق ورودي آن حل مي شود.

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.