تماس با دفتر فروش کارخانه

بوستر

عملکرد تقویت کننده های فشار در بالابر

تقویت کننده فشار، یا بوستر، قطعه ای است که برای ایجاد فشاری بیشتر از استاندارد سیستم بالابر، مورد استفاده قرار می گیرد. با وارد شده سیال به دهانه ورودی این قطعه، در دهانه خروجی آن فشار بیشتری به وجود می آید و به اصطلاح فشار در این قطعه تقویت می شود. در هر سیستم فیزیکی برای بدست آوردن چیزی، باید چیز دیگری را از دست داد. در تقویت کننده فشار بالابر نیز فشار تقویت شده ولی شدت جریان به همان نسبت تضعیف می گردد. در حرکت پیستون رو به جلو، جریان خروجی از پمپ به دهانه ورودی تقویت کننده وارد می شود و فشاری برابر با فشار پمپ به پیستون وارد می کند و آن را به حرکت وا می دارد. این فشار، نیرویی ایجاد می کند که به میله پیستون وارد می شود. نیروی میله پیستون، یک فشار خروجی و یک جریان خروجی در قسمت خروجی تقویت کننده به وجود می آورد. وقتی شیر چهار راهه تغییر حالت دهد، جریان پمپ به دهانه خروجی هدایت شده سبب می شود پیستون به طرف چپ حرکت کند و سیکل حرکتی تقویت کننده کامل گردد. برای تعیین اندازه یک تقویت کننده باید فشار و جریان خروجی یک تقویت کننده را با توجه به فشار و جریان پمپ، محاسبه کرد.

تعیین اندازه یک بوستر

برای تعیین فشار خروجی باید به این نکته توجه داشت که نیروی ایجاد شده در پیستون برابر با نیروی میله پیستون است، زیرا این دو قطعه به هم متصل هستند.

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.