تماس با دفتر فروش کارخانه

نظرسنجی دولت آمریکا درباره بهترین آسانسور

ایالات متحده آمریکا از سه ماه گذشته در بخش وزارت صنایع خود نظرسنجی سراسری را به راه انداخته و از مردم خواسته تا با رای خود بهترین آسانسور را انتخاب کنند.

در این نظر سنجی فاکتورهای مهمی در انتخاب یک آسانسور خوب و کامل عنوان شده و شهروندان با توجه به کد شناسایی خود تنها یک بار می توانند سه فاکتور مهم را با اولویت خود انتخاب کنند.

سوال اصلی این است که از دید شما بهترین آسانسور در آمریکا باید چه ویژگی هایی داشته باشد و در پاسخ به این سوال طراحی کابین آسانسور، تکنولوژی تازه عرضه شده طنابهای فولادی، بیمه کامل و متعهد، حذف سر و صدای آزار دهنده کنار کابین، سرعت منطقی، توقف آرام کابین در لحظه رسیدن به طبقه خاص و امنیت بیشترین رای ها را آورده است.

این نظرسنجی به پیشنهاد وزارت صنایع آمریکا کلید خورده و تا دو ماه آینده ادامه دارد و نتیجه آن در تولید و صادرات آسانسور تاثیر خواهد داشت.

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.