تماس با دفتر فروش کارخانه

بالابر هیدرولیکی خارق العاده

بالابر آکاردئونی بی بی می تواند روی سطوح ناهموار و شیب دار براحتی کار کند

بالابر بی بی BiBi که از نوع بالابر های سیزری یا آکاردئونی است، انقلابی در صنعت تولید این رسته از بالابر ها بوجود آورده است.

این بالابر آکاردئونی قادر به انجام کارها و رفتن به مکان هایی است که تاکنون از پس هیچ نوع بالابر آکاردئونی دیگری برنیامده است.

بالابر آکاردئونی بی بی نه تنها می تواند روی هرگونه سطحی اعم از سطوح صاف و سطوح ناهموار کار کند بلکه می تواند بدون استفاده از جک و پایه در سطوحی مثل سطوح باتلاقی نصب شده و فعالیت کند . این بالابر همچنین قادر است روی همین سطوح ناهموار در حین انجام کار تغییر مسیر نیز بدهد.

بالابر هیدرولیکی آکاردئونی بی بی بستری را فراهم می سازد تا دسترسی به فضاهایی که سایر بالابر ها قادر به انجام کار در آنها نیستند، سریع تر و کارامدتر و ایمن تر باشد.

این بالابر کاربردهای بسیار ویژه ای دارد که شامل موارد زیر می شود :

- تعمیر و نگهداری گاراژهای پارکینگ خودرو

- فعالیت در زمین های زراعتی خصوصا تاکستان ها و زمین های کشاورزی شیب دار

- پارک های انرژی خورشیدی

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.