تماس با دفتر فروش کارخانه

اتوبوس ویژه تردد معلولین و جانبازان

‌شهردار سنندج گفت: با هدف ارتقاء حضور معلولین در سطح شهر یک دستگاه اتوبوس جهت جابجایی معلولین مناسب سازی و تجهیز شد‌.

‌به گزارش ايسنا، ‌منوچهر فخری، شامگاه دوشنبه (5مهر) در اولین گردهمایی بزرگ معلولین در مجتمع فجر سنندج اظهار کرد: از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری در راستای حضور فعال معلولین در سطح شهر، بحث مناسب سازی معابر است.

وی افزود: با هدف رفاه حال و همچنین ارتقاء حضور معلولین در سطح شهر اقدام لازم در جهت استفاده این قشر از ناوگان حمل و نقل عمومی فراهم شده است.

شهردار سنندج از اختصاص یک دستگاه اتوبوس ویژه تردد معلولین در سطح شهر خبر داد و عنوان کرد: این دستگاه اتوبوس با حمایت سازمان اتوبوسرانی تهران مناسب سازی شد.

وی نصب بالابر جهت انتقال معلولین و همچنین نصب میله و کمربند را از جمله اقدامات این شهرداری در خصوص تجهیز و مناسب سازی این دستگاه اتوبوس برشمرد.

فخری در خصوص نحوه تردد این اتوبوس در سطح شهر اظهار کرد: با برگزاری جلسه با سازمان بهزیستی نحوه استفاده معلولین و همچنین تردد این اتوبوس در سطح شهر تصمیم گیری خواهد شد.

شهردار سنندج با بیان اینکه یک دستگاه اتوبوس جوابگوی نیاز معلولین نیست، بیان کرد: در آینده پنج دستگاه اتوبوس دیگر جهت تردد معلولین تجهیز و مناسب سازی خواهدشد.

فخری ابراز امیدورای کرد که با اختصاص این دستگاه اتوبوس بتوانیم زمینه حضور بیشتر معلولین را در سطح شهر فراهم کنیم.

در پایان مراسم اولین گردهمایی معلولین از خدمات شهردار سنندج بواسطه مناسب سازی معابر با اهداء لوح تقدیر و تندیس تجلیل بعمل آمد.

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.