تماس با دفتر فروش کارخانه

مخاطره عدم رعایت اصول ایمنی بالابر ها

بالا رفتن از حفاظ سکو

پیش نیاز استفاده از هر نوع دستگاه صنعتی رعایت یک سری اصول اولیه و دستورالعمل های مربوط به آن دستگاه است. خواه این دستورالعمل ها فنی بوده و یا مربوط به مسائل ایمنی باشد. بکارگیری بالابر ها نیز شامل همین موضوع می گردد.

طبق یک گزارش که اخیرا در میدان پایونیر شهر سیاتل واقع در ایالت واشینگتن آمریکا ثبت شده است، فردی بعنوان اپراتور یک بالابر هیدرولیکی که از نوع بالابر های آکاردئونی بوده، با نادیده گرفتن دستورالعمل ایمنی بالابر و بالا رفتن از حفاظ سکوی بالابر خود را در مخاطره بزرگی قرار داده و موجب اضطراب شهروندان گردیده است. سابقه انجام چنین حرکتی و ایستادن یا نشستن روی سکوی بالابر، مرگ و یا صدمات بسیار شدید برای افراد بوده و بارها تجربه شده است. این فرد نیز با ایستادن روی سکوی بالابر ممکن بود با از دست دادن کنترل خود دچار سرخوردن یا گیر افتادن پا شده و سقوط کند . که خوشبختانه از این مخاطره جان سالم به در برده است.

از دستورالعمل های ایمنی بالابر ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

- بالا نرفتن از بازوها و حفاظ سکوی بالابر

- استفاده نکردن بیش از ظرفیت مجاز از سکوی بالابر

- اطمینان حاصل کردن از بسته بودن درب سکوی بالابر قبل از بالا رفتن

- استفاده نکردن از وسایل اضافی در سکوی بالابر جهت افزایش ارتفاع

- و بسیاری موارد دیگر ...

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.