تماس با دفتر فروش کارخانه

آسانسور مفهومی بدون کابل

آسانسورها طی 160 سال گذشته تغییر چندانی نکرده اند و هنوز هم دارای کابین هایی هستند که به صورت عمودی در یک محور حرکت می کنند و خود این محور توسط کابل هایی پشتیبانی می شود.

این ساختار، محدود کننده و ناکارآمد بوده و افراد باید مدت های طولانی بیرون از آسانسور منتظر رسیدن آن به طبقه موردنظرشان باشند. با این حال، شرکت آلمانی ThyssenKrupp از نوعی آسانسور مفهومی انقلابی رونمایی کرده که امکان حرکت کردن چندین کابین را هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی در یک محور آسانسور یکسان و به صورت همزمان فراهم می کند.

به ادعای شرکت آلمانی، سامانه مفهومی جدید ملقب به Multi نخستین آسانسور بدون کابل در جهان به شمار می آید و دارای مضامینی بالقوه برای طراحی ساختمان های مرتفع در آینده خواهد بود.

نوعی خشاب آهنربامحور، این سیستم را هدایت می کند. آسانسور مزبور از همان فناوری به کاررفته در ساخت قطار ابرسریع ماگلو شانگهای بهره می برد که توسط شرکت آلمانی Transrapid International ساخته شده است.

آسانسور مفهومی جدید دارای یک موتور برای حرکت عمودی و افقی و نه یک محور منفرد است و این فناوری مجهز به سیستم پیچیده ای از شفت هاست که هر 15 تا 30 ثانیه امکان دسترسی افراد به آسانسور را فراهم می کنند.

شرکت آلمانی اعلام کرده چون آسانسور مزبور دارای محورهای کوچکتری در مقایسه با آسانسورهای معمولی است، می تواند نواحی قابل استفاده ساختمان را تا 25 درصد افزایش دهد. آسانسور جدید همچنین نسبت به نمونه های معمولی سبک تر خواهد بود چون از مواد سبک برای تولید کابین ها و درهایش استفاده خواهد شد و این موضوع وزن آن را تا 50 درصد کاهش می دهد.

آلمانی ها مدعی اند یک ساختمان 300 متری می تواند ارتفاع آغازین ایده آلی برای استفاده از این فناوری باشد.

آسانسور Multi هنوز در حال طراحی شدن است و کارشناسان امیدوارند سال 2016 آن را آزمایش کنند.

سامانه پیامکی
تماس با ما
تلفن کارخانه :

02156716238

تلفن دفتر تهران :

02153806

فکس :

02156716239

مدیریت دفتر فروش:

09123245359

09121151353


رزومه
خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند

تماس با ما
دوره گارانتی

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.دقت وسرعت درامرگارانتی وخدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است.